headerphoto

CZShare - Sdilej.cz

----------------------------------------------------------------

czshare Server CZShare - Sdilej.cz uzavírá čtveřici největších českých představitelů share serverú, které vám představujeme na těchto stránkách. Oproti všem serverům, které na těchto stránkách najdete je jeho hlavní cíl prodej VIP účtů, které umožňují stahování za peníze. Existuje zde sice free varianta, ta je ale 99,9% času nedostupná a někteří lidé dokonce pochybují o tom, že reálně funguje. Její vytíženost je zkrátka drtivá a běžný uživatel nemá šanci zde stáhnout nějaký soubor zadarmo. Je tedy nucený koupit si zde kredity, které se mu za určitý počet stáhlých MB odebírají.

Funguje zde také partnerský program, který uploaderům neumožňuje běžný přivýdělek, na druhou stranu díky němu mohou stahovat zdarma, neboť pokud si jejich uploudovaný soubor stáhne větší počet lidí, připisují se jim kredity, za které si pak mohou zdarma stáhnout jiné soubory. CZShare nabízí také uživatelům přehledný share klient, díky kterému mohou přehledně a rychle stahovat a nahrávat data.


Shrnutí

+ přehledný klient pro upload a download

- pro stahování funguje pouze placená verze

www.sdilej.cz


Hodnocení: 6/10


Stahuj na Ulož.to

tetování Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování.